DOĞAN TEKNE HİZMETLERİMİZ

Firmamız servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Projelendirme aşamasını tamamladığımız her tarz geminin müşteri isteğine göre omurgadan son haline kadar imalatı,her türlü alt yapı ve teknik donanıma sahip tersanemizde yapılmaktadır.

Teknik ekibimizin yıllardır başarılı çalışmaları neticesinde edindiğimiz tecrübelerle bakım ve onarım konusunda iddialı bir konuma gelmiştir.

Yeni imalat ve bakımdaki gemilerin ana motor ve yardımcı makine montajları,dümen sistemi,pompa, vinç, ırgat ve diğer mekanik ekipman montajları; bu alandaki profesyonel ekibimizle tersanemizde yapılmaktadır.

Şaft, Kovan, dümen takımları, sertifikalı kapı ve ambar kapakları, kurt ağzı, role, makara gibi her türlü ihtiyaç duyulan torna işleri, tersanemiz bünyesindeki torna atölyesinde kendi ekibimizle imal edilmektedir.

Yeni imalat ve bakıma alınan gemilerin boyama işleri, kendi bünyemizdeki ekibimiz ve zengin ekipman donanımıyla tersanemiz hizmetleri içinde sunulmaktadır.

Müşteri isteği doğrultusunda balık avcı gemisi, yolcu gemisi ve hizmet amaçlı teknelerin kullanım amacına göre tasarlanıp projelendirilmesi ve onaylanması firmamız tarafından yapılmaktadır.

gallery-4-big
dogan-tekne-1